KOSMETIKA
Vstupní ošetření pleti

Vstupní ošetření se skládá z diagnostiky
pleti a výživy i procesy pokožky prostředí. 

Diagnostika pleti 3D - 20 minut za 190 Kč

analýza pleti - scenerová, pohledová, dotyková
seznámení s vnějším každodenním prostředí pleti a výživou
spolu s klientem nastavíme a navrhneme nové procesy k vytvoření cílů

Nejdůležitější pro vstřebatelnost pleťových buněk je čisté prostředí, proto vždy apeluji na základní ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí. 

1. ošetření pleti RENOVÉ ULTRA

Technické vlastnosti přístroje - Ultrazvuková špachtle
Peeling
Vrchní část pleti se odlupuje a to nerovnoměrně, přístroj vyrovná povrch.
Vnitřní procesy
Ultrazvukové vlny pronikají celou pokožkou a čistí buněčné stěny i mezi buněčný prostor. Rozmělňuje znečištěná ložiska pro manuální odstranění. Současně nejmenší části odvede lymfatický systém


AKCE ZIMA 

Kompletní pánské ošetření pleti za 990 Kč

3 masky / 3 přístroje Složeno z: Odlíčení, peelingový zábal, čistění ultrazvukem, intenzivně čistící maska, úprava obočí, oxygen a oční maska, odsávání-dočištění pleti, galvanizace s foto terapii, závěrečná péče.

RENOVÉ SLUŽBY BASIC

Základní kosmetické ošetření pleti

Složeno z odlíčení, peeling, přístrojové ošetření, maska, sérum, tonizace, krém
Vhodné pro začínající klienty s ošetření pleti.

1. FACE LIFT

Jak stárneme, naše obličejové svaly ztrácí svůj tonus. Tváře padají, objevuje se druhá brada a přibývají vrásky. Tato stimulace také zvyšuje cirkulaci, což přináší více kyslíku do kožních buněk a rychleji odstraňuje toxiny, zanechává kůži svěží a omlazenou. Rovněž provádí lymfatickou drenáž.  Faradický proud zpevňuje pokleslé rysy obličeje a celkově omlazuje pokožku. Vyhlaďte vrásky a vypněte obličej pomocí specialisty na krásu. Nabízíme 2 způsoby ošetření k tonizaci, liftingu a omlazení. Impulsy dělají veškerou těžkou práci za vás, jemně vypínají a zpevňují obličejové svaly, osvěžují pokožku. Zvyšují místní prokrvení, čímž dochází k lepšímu okysličení kožních buněk a k rychlejšímu odvádění toxinů i lymfatické odvodnění. 

50 minut za 650 Kč 

2. FOTO GALVANIC

Galvanický proud působí do všech vrstev kůže, způsobí elektromagnetické pole, vzniknou vibrace a uvolní se nečistoty, které se žehličkou vytáhnou z pleti. Současně pracuje s bazální vrstvou, která je posazena na škáře a podpoří štěpení buněk. Připravte se zažít opravdovou proměnu, která přináší nepřekonaný přínos v boji proti stárnutí. Přístrojové ošetření čistí, obnovuje, hydratuje a odhaluje pleť mladšího vzhledu díky nimž dosáhnete mladšího a zdravějšího vzhledu nyní i v budoucnosti. 

50 minut za 650 Kč 

3. HOT KOLAGEN

Vhodné ke každému ošetření na závěr.
Horké lávové kameny prokrví pokožku a rozšíří póry a tím zvýší vstřebatelnost účinných látek. Speciální tahy liftingové masáže odbourává stres a minimalizuje vrásky na pleti.

Použito: krémová maska, hyaluronové sérum, kolagenová látková maska, lávové kameny, oční maska s biozlatem, závěrečná péče. 

 
50 minut za 690 Kč  

4. LASER

BIO stimulační laser s magnetickým polem a foto terapií. Jedná se o kosmetický přístroj využívající 3 současně působících fyzikálních faktorů (pulzní magnetické pole, nízkovýkonové laserové světlo a LED světlo) ke spuštění metabolických procesů, které způsobují regeneraci kožních buněk. 
Hlavní účinky přístroje:
• vyhlazování vrásek a zlepšení elasticity kůže
• snížení stárnutí kůže a hyperpigmentace
• zlepšení hydratace pokožky
• snížení zčervenání kůže různého původu
• redukce uhrovitosti (akné) a projevů růžovky 
• redukce seboroické dermatitidy (seborea)
• redukce lupénky (psoriáza) a celulitidy
• snížení kožní alergie, potlačení ekzému
• pozitivní ovlivnění jizev, vředů, popálenin, proleženin, oparů 

 50 minut za 790 Kč

5. OZONIZÉR

Masážní přístroj k ošetření mastné pleti, akné, k odstraňování lupů z vlasové pokožky, k dezinfekci kůže po depilaci a hlubokému čištění. Profesionální přístroj k ošetření vysokofrekvenčními proudy - známými v kosmetice jako proudy d´Arsonvala nebo také ozonizér. Darsonval využívá proudy o vysoké frekvenci, které působí především na cévní systém. Používají se k: k odstranění nečistot z pokožky, k dezinfekci celého obličeje a k povzbuzení metabolismu,
zrychluje krevní oběh a zvýší střebávání.50 minut za 590 Kč 

6. ULTRA


Pokud chcete dopřát pleti opravdové profesionální ošetření, doporučujeme ultrazvukovou špachtli multifunkční, profesionální, určena k hloubkovému čištění a omlazení pleti. Patří v dnešním kosmetickém světě mezi TOP kosmetické pomůcky, které účinně odstraňují vrásky, čistí pleť, předchází akné a zanechávají pleť jemnou a projasněnou. Zároveň ji lze využít k zapracovávání koncentrátů, sér a krémů. Tím se totiž zvýší jejich účinnost a i aktivace kosmetiky v pleti. Vhodné pro každou pleť.

50 minut za 690 Kč

RENOVÉ SLUŽBY EXPERT

Složeno z odlíčení, peeling, vybraná služba, maska, sérum, laser, krém, domácí výživa
Nejlepší výsledky do 14 dní po vyčištěné pleti ultrazvukovou špachtlí. 
Vhodné pouze po konzultaci s expertem prostřednictví analýzy pleti. 

MEZOTERAPIE

Dodává spodním vrstvám kůže kolagen, aktivuje syntézu vlastních kolagenových vláken, obnovuje pružnost kůže a přesný ovál obličeje.

50 minut kosmetického ošetření za 1.190 Kč  

NANO HYALURON

Neinvazivní a okamžité vyhlazení vrásek v okolí očí. Redukce až 75 % i těch nejhlubších vrásek. Představuje neinvazivní a okamžité vypnutí vrásek díky nanovlákenné masce, kyselině hyaluronové a vyživujícímu krému.

60 minut kosmetické péče za 1.490 Kč 

CHEMICKÝ PEELING

Reaktivace pleti pomoci chemického peelingu. Rychlá výměna vrstev a okamžitá minimalizace pórů a vrásek. Důkladné odstranění rohové vrstvy za pomocí snížení ph a chemickým narušení vrchní pokožky.

50 minut s úpravou obočí za 1.450 Kč

Novinky RENOVÉ EXTRA na trhu roku 2019

CHEMICKÝ PEELING

Reaktivace pleti pomoci chemického peelingu.
Rychlá výměna vrstev a okamžitá minimalizace pórů a vrásek.
Obsah videa: Odlíčení oxidační pěnou, snížení PH, aktivní kyseliny,
vyrovnání PH, vitamín B, ošetření laserem, regenerační maska, výživa.

Akce 50 minut s úpravou obočí za 1.450 Kč.
Po kosmetickému ošetření pleti ultrazvukem do 14 dní za 990 Kč.

NANO HYALURON

Viditelné zmírnění otoků a kruhů pod očima. Nanovlákenná maska dokáže otevřít póry pokožky a umožnit tak kyselině hyaluronové a vyživujícímu krému proniknout hluboko do pokožky.

Obsah videa: Odlíčení, peeling, čistící maska, úprava obočí, masáž a peeling rukou plus zábal, výživné masky a kolagenové pláty, galvanizace, ošetření bio laserem, výživa.

Pro stálé klienty 60 minut kosmetické péče za 990 Kč, nový klienti 1.490 Kč.

Nadstandardní přístrojová péče o pleť 

Dopřejte si nejlepší technologie a ingredience ve 21. století
Pouze pro zakoupené Renové Basic balíčky k ošetření pleti

Bio stimulace laserem

Přístroj využívá 3 současně
působící fyzikální faktory.

1. Nízkofrekvenční pulzní magnetické pole
zlepšuje průchodnost buněčných membrán, je-li narušená. Výsledkem tohoto procesu je skutečnost, že buňky jsou ve zvýšené míře zásobované kyslíkem a dalšími účinnými látkami, zlepší se proces látkové výměny.

2. Ozáření neinvazivním laserem, který využívá jevu, že ozářená tkáň přijímá energii dopadajících fotonů a má to pozitivní vliv na metabolismus buněk a tím posílení hojivých procesů.

3. LED světlo sníží hyperpigmentaci, snížení zčervenání kůže různého původu a zlepší hydratace pokožky a také redukce akné.se sérem

Navíc 20 minut k ošetření pleti za 300 Kč  

Galvanizační masáž séra a masky na pleti s foto-terapii

Připravte se zažít opravdovou proměnu. Dosud nejpokrokovější anti-ageing ošetření, které přináší nepřekonaný přínos v boji proti stárnutí, obnovuje, hydratuje a odhaluje pleť mladšího vzhledu, díky nimž dosáhnete mladšího a zdravějšího vzhledu nyní i v budoucnosti. 

Navíc 20 minut k ošetření pleti za 250 Kč  

Oční ionizace a galvanizace


Pečujte hloubkově a výživujte pleti v oblasti očního okolí, kde je struktora pokožky nejemnější a náchylná k k poškození. My vám vyhladíme pleť, eliminujem kruhy pod očima. Určeno pro ty, kteří chtějí vypadat stále skvěle. 

Navíc 20 minut k ošetření pleti za 250 Kč 

Ozonizace pleti s maskou

Přístroj na vysokofrekvenční masáž, k ošetření mastné pleti, akné, k odstraňování lupů z vlasové pokožky, k dezinfekci kůže po depilaci a hlubokému čištění.

Navíc 20 minut k ošetření pleti za 300 Kč  

Q Acné fototerapie 
čistící systém pleti 

Slouží k likvidaci bakterií, které se vyskytují pod povrchem pokožky a jsou příčinou vzniku akné. Systém pomáhá čistit stávající aknózní místa pleti a předcházet novým výsevům.

Navíc 20 minut k ošetření pleti za 250 Kč   

Ultrazvukové čištění 

Důkladné odstranění nečistot na pokožce a v mezibuněčných prostorách. Čistí pleť a předchází akné a zanechávají pleť jemnou a projasněnou. Zároveň ji lze využít k zapracovávání koncentrátů, sér a krémů. Tím se totiž zvýší jejich účinnost a i aktivace kosmetiky v pleti s dočištěním jílové masky.

Navíc 20 minut k ošetření pleti za 350 Kč   

RENOVÉ MASKY 

Aplikace alginátové masky

colagen, hyaluron., kustovnice, mořeské řasy...

400 Kč

AKCE čisté RUCE 

Uvolňující masáž rukou s peelingem a výživné rukavice  

400 Kč

Maska navíc, čistící, oxygen, výživná

200 Kč

Latexová maska a sérum

300 Kč

Nano podoční masky s kyselinou hyauluronovou

400 Kč

Astaxanthin maska na podporu opalování

Přírodní antioxidant, který patří mezi karotenoidy a víte že, přírodě jej můžeme najít například v řasách, humrech , lososech, krevetách, či v peří plameňáků. Vědci tvrdí, že právě astaxanthin dodává lososům zbarvení, sílu a výdrž k dlouhým tahům řekami.
Navíc s kyselinou hyaluronovou a kolagenem.
Součástí ošetření je odlíčení, peeling a krém. 

400 Kč

Podoční textilní maska a sérum

200 Kč

Podoční hydro gelové maska a sérum

300 Kč

OSTATNÍ SLUŽBY RENOVÉ

5 minutová mikro-masáž hlavy arganovým olejem

200 Kč

5 minutová mikro-masáž očního okolí sérem

200 Kč

10 minutová masáž obličeje a dekoltu olejovým sérem

400 Kč

10 minutová masáž pleti lávovými kameny s maskou

500 Kč

10 minutová masáž pleti lávovými kameny s maskou

300 Kč

10 minutová masáž rukou a výživné rukavice s peelingem

400 Kč

1. Mezoterapie dermálním válečkem a sérum

600 Kč

Další Mezoterapie dermálním válečkem a sérum 

400 Kč

Mechanické odlíčení

odstranění odumřelé tkáně sonickým kartáčem

250 Kč

Ošetření dekoltu, peeling a maska, sérum, výživa

400 Kč

Úprava obočí nití a barveni Reflectocil

300 Kč

Ruční manuální čištění pleti 20minut

400 Kč

Křištálová masáž pleti a dekoltu s maskou

300 Kč

Parafínový zábal rukou a masáž rukou krémem

300 Kč

PRODUKTY

RENOVÉ 
PARTNERS